Lima Endüstriyel Bilgisayar
PERPA B Blok, Kat:11, No.1751, Okmeydanı - 34384, İstanbul - Türkiye
Tel:+90(212) 320 0260    Fax:+90(212)320 0265

Advantech Endüstriyel Otomasyon

"

Panel bilgisayar; anakart, işlemci, şase içindeki LCD ve tercihen dokunmatik (touchscreen) modülü ile bütünleşik bir bilgisayardır. Advantech ekran boyutu 3.5", 5.7", 6.4", 8", 10.4", 12.1", 15" veya 17" olan, işlemci olarak Crusoe, XScale, Celeron yada Pentium M kullanan farklı modellerde panel bilgisayarları üretmektedir. Zorlu ortam koşullarına uygun endüstriyel LCD ekranlar da bulunmaktadır. 

"

Sinyal Toplama - Denetim (DAQ) kart ve modülleri, klemens, kablo takımları ve yazılım desteğiyle hazır olarak gelir. Bu ürünler endüstriyel gereksinimler, genel makina otomasyonu, step /servo motor kontrolü için yüksek kaliteli, ekonomik çözümler oluşturur. 

"

ADAM 4000 ve ADAM-6000 Serisi Giriş / Çıkış modülleri Uzaktan (Remote) Sinyal Toplama - Denetim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. ADAM-4000 seri (RS-485) tabanlı iletişim sağlarken ADAM-6000 Ethernet yapıdadır. Ürünlerin kullanımında ADAMView yazılımı yada MODBus protokolünü destekleyen bir SCADA paketinden yararlanılabilir. 

"

Advantech; Endüstriyel Ethernet Switch (anahtar), Seri İletişim Kartları, Ethernet-Seri Dönüştürücüler, Seri Aygıt Sunucular (Serial Device Server), Fiber-Bakır Medya Dönüştürücüler başta olmak üzere endüstriyel network ve iletişim uygulamlarının gerek duyduğu hemen her ürünü sunmaktadır. 

"

UNO serisi; gömülü uygulamalar için üretilmiş bilgisayarlardır. Hard disk ve fan içermeyen bu seride işletim sistemi olarak gömülü Linux, XPe WinCE kullanılabilmektedir. İçerdikleri Ethernet, kablosuz ağ ve RS-232/422/485 arabirimleri ile otomasyon denetleyicisi, gateway, protokol dönüştürücüsü gibi kritik işlevlerde kullanılabilirler. 

"

ADAM-5000 dağıtık (distributed) sinyal toplama çözümleri seri veya Ethernet iletişim olanağı olan bir taşıyıcı yuva içinde toplanmış farklı giriş / çıkış modüllerinden oluşur. Taşıyıcı yuva içinde gelişkin bir anakart kullanılan modellerde; işletim sistemi olarak DOS veya Win CE ve uygulama olarak SoftPLC yüklenerek Programlanabilir Otomasyon Denetleyicileri (PAC) kullanıma sunulmaktadır.